background img
Eki 13, 2012
0 0

Asus PadFone 2 İçin İlk Video ve Görseller

Yazar

asus padfone2Asus’ un 16 Ekim’ de İtalya ve Tayvan’ da yapacağı etkinlikle tanıtacağı PadFone 2 ile alakalı video ve görseller paylaşıldı.

Asus’ un PadFone 2 tanıtımını Youtube üzerinden canlı olarak yayınlayacağını burada sizlerle paylaşmıştık. 3 gün sonra Asus’ un tanıtımını yapacağı PadFone 2 ile alakalı video Bloomberg TV’ nin resmi Youtube hesabında paylaşıldı. Asus’ un yeni çıkaracağı bilgisayarlar için Jonney Shih(Asus CEO)  ile gerçekleştirilen röportajın sonunda PadFone 2′ de yer alıyor.

Asus PadFone 2′ in ilk videosunu yayınlayan Bloomberg TV’ den Anant Dwivedi kişisel blogunda da cihazın beklenen özelliklerini doğruladı.

Asus PadFone 2,  A68 model numarası ile piyasaya sürülecek. PadFone 2, 4.7 inç büyüklüğünde 1280 x 720 piksel Super IPS+ ekran, 2GB RAM, 1.5GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 işlemci, 13MP arka kamera, 1.2MP ön kamera, Bluetooth 4.0, A-GPS, MHL portu ve  2,140 mAh batarya ve Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile çıkması bekleniyor.Asus Padfone 2 kalınlık

Cihaz  ile alakalı görseller ise, birçok cihazın ilk görsellerini paylaşan Evleaks Twitter hesabından geldi. Paylaşılan görsellere bakıldığında PadFone 2′ nin kalınlığı hakkında bişey söylemek zor ama 9.8 mm kalınlıkla gelmesi bekleniyor. Cihazın alt kısımlarına doğru kalınlığı giderek azalan, şık bir tasarım bizleri bekliyor.

Asus PadFone’ daki tablet istasyonunun kalınlığı ve kaba görüntüsünden dolayı eleştirilmişti. Uzak Doğulu üretici eleştirileri dikkate alarak tablet istasyonunda yeniliğe gitmiş ve ince bir tasarımla PadFone 2′ yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.Kaynak : Bloomberg TV, Evleaks

Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın