background img
Mar 1, 2013
0 0

Archos G9 Serisine Jelly Bean Güncellemesi Gelmeyecek

Yazar

Archos G9 Serisi TabletAndroid platformuna sunduğu fiyat-performans tabletleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Fransa merkezli Archos şirketi 8 inç ve 10.1 inç boyutundaki G9 serisi tabletlerine Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi vermeyecek.

Archos piyasaya sunduğu android tablet, taşınabilir medya oynatıcı ve mp3 çalar vb. ürünlerinden sonra android telefon pazarına da girmeyi planladığı geçtiğimiz günlerde iddia edilmişti. Android platformuna sunduğu tabletlerle dikkatleri üzerine çeken şirket, G9 serisini kullanan kullanıcılarını üzecek haberi Facebook sayfasından verdi.  Archos G9 serisinde bulunan 8 inç boyutundaki Archos  80 G9 ve 10.1 inç boyutundaki Archos 101 G9 tabletleri Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi almayacak. Piyasaya çıktıktan sonra Android 4.0 Ice Cream güncellemesi alan tabletler bu işletim sistemi ile kalacak. Tabi gayri resmi yazılımlarla tabletlerin işletim sistemi Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine yükseltilebiliyor.

Geçtiğimiz günlerde CynogenMod ile Android 4.1 Jelly Bean güncellemesine yükseltilen Archos 80 G9’ün Jelly Bean performansını videodan gözlemleyebilirsiniz.

Kaynak : Arctablet

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın