background img
Eki 8, 2012
0 0

Angry Birds Star Wars Geliyor

Yazar

Rovio, Angry Birds Space ile uzaya çıkardığı kızgın kuşlarına şimdi de Star Wars işbirliği ile ışın kılıçları veriyor. Angr Birds Star Wars işbirliği ile Star Wars temalı bir oyun ve çeşitli materyaller gelebilir.

Rovio,Angry Birds’ün resmi Twitter hesabına bağlı bir Tumblr sayfasında paylaşılan görsel ile Angry Birds Star Wars işbirliği kesinleşmiş oldu. Fakat detaylı bilgilerin paylaşılacağı tanıtımının 8 Ekim’ de Newyork’ da Times Square’de bulunan Toys R Us mağazasında yapılacak. Tanıtımın Toys R Us’ da yapılmasıyla Angry Birds-Star Wars temalı oyuncak ve çizgi romanların yakında piyasada olacağına işaret olarak algılayan birçok kullanıcı tanıtımı merakla beklemeye başladı.

Star Wars’ ın telif haklarını elinde bulunduran LucasArts ve Rovio’ dan konu ile alakalı herhangi bir açıklama şu ana kadar yapılmadı fakat Angry Birds karakterinin elindeki ışın kılıcı ve Angry Birds Space oyunu seriye Star Wars temalı bir oyunun gelebileceğinin  işareti.

8 Ekim’ de Türkiye saati ile 22:00′ de başlayacak etkinlik için Angry Birds ve Star Wars hayranlarının 2 saat öncesinde mağazada olması isteniyor. Tanıtıma rekor bir katılım olacağını düşünüyoruz.

Hem Rovio hemde LucasArts sadece yapılan oyunlarından değil çeşitli materyallerden aldığı patent ücretleri ile değerlerini arttıran iki şirketin işbirliğinde hangi ürünler tanıtılacak merakla bekliyoruz.

Angry Birds Star Wars oyunu ile karşılaşıp karşılaşmayacağımız yapılan etkinlikle öğreneceğiz.Kaynak : Tumblr

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın