background img
Tem 13, 2013
0 0

Angry Birds Star Wars 2 15 Temmuz’da Geliyor

Yazar

Angry Birds Star Wars2Ravio’nun geçtiğimiz senenin son çeyreğinde Google Play’de yerini alan Angry Birds Star Wars oyunun yenisi geliyor. Angry Birds Star Wars 2 için Ravio 15 Temmuz’u işaret ediyor.

Ravio’nun 2009 yılının Aralık ayında ilk olarak iOS kullanıcılarına sunduğu oyunu Angry Birds zaman içerisinde o kadar popüler oldu ki, oyunun ilk versiyonu Angry Birds Season, Angry Birds Rio, Angry Birds Space ve Angry Birds Star Wars oyunları seriye renk katan oyunlar olarak Google Play’de yerini aldı. Geçtiğimiz aylarda Angry Birds Toons isimli çizgi filmi de çıkan seriye yeni bir oyun daha ekleniyor.

Ravio’nun resmi sitesinde 15 Temmuz‘u işaret eden yeni bir haberin yer alması, Angry Birds Star Wars’a yeni güncelleme mi geliyor sorusunu akıllara getirse de oyunun geliştirme stüdyosunda yeni bir oyun lanse ediliyor. Yeni karakterlerle beraber farklı özelliklerle donatacağı kızgın kuşlarını 15 Temmuz’a hazırlayan Ravio, yeni oyun hakkında henüz çok net bilgiler paylaşmadı.

Paylaşılan görselin Star Wars’un Episode I: Phantom Menace‘a ait olduğu Angry Birds takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı. Analin Skywalker’ın ileride dönüşeceği Sith Lodu Darth Vader’ın gölgesinde olduğu yeni oyun için 15 Temmuz’da yapılacak açıklamayı merakla bekliyoruz.

Kaynak : Ravio

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın