background img
May 31, 2012
0 0

Android İçin Flipboard Beta Uygulaması Çıktı!!!

Yazar

Geçtiğimiz günlerde Flipboard Uygulamasının Android için yakın zamanda geleceğini yazmıştık.Çünkü Samsung Galaxy S 3’ün tanıtımda yer alan Flipoard uygulaması bu uygulamaı android cihazları için bekleyenleri sevindirmişti.Samsung Galaxy S 3’ün çıkmasından sonra beklendiği gibi Flipboard uygulamasının BETA sürümü resmi olarak android kullanıcıları için yayınlandı.
Peki Flipboard Uygulaması Nedir ve Ne İşe Yarar?
Dergi okumayı seviyorsanız Flipboard tam size göre bir uygulama. Birçok blog, dergi, haber, sosyal medya uygulamasını bir araya getirerek, onları dergi sayfası gibi çevirerek okumanıza olanak sağlayan bu uygulama, iPad’de çokça rağbet görmüştü ve sonra iPhone kullanıcıları içinde yayınlandı.
Yani internetteki sıradan haberlerin yanısıra; makaleleri ve takip ettiğiniz sitelerin RSS Feed beslemelerini dergi tarzında düzenleyerek çok daha zevkli bir şekilde okumanızı sağlayan FlipBoard Android uygulamasını gayet kullanışlı bir uygulama.
Google Currents hizmetine de ilham kaynağı olan Flipboard’un Instapaper ve Pocket bütünleşmesi ile hem çevrimiçi hem de çevrimdışı dergi kalitesinde içerik okumak mümkün.
Eğer sıkça takip ettiğiniz web siteleri varsa veya haberleri takip etmek için bir alternatif arıyorsanız; görsel arayüzüyle ve kullanılabilirlik açısından Flipboard‘u kesinlikle denemenizi önerebiliriz.Android İçin Yayınlanan Flipboard Beta Uygulamasını Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.
Kaynak:Engadget

Kategoriler:
Uygulama Canavarı

Bir Cevap Yazın