background img
Eyl 3, 2013
0 0

Android İçin BlackBerry Messenger Uygulaması(Video)

Yazar

BMM AndroidBlackBerry’in anlık mesajlaşma servisi BBM’in ilk sızıntısı gerçekleşti. Android platformu için yakında Google Play’de yerini alacak olan BBM’in arayüzü ve beta sürümü BlackBerryOS.com sitesi tarafından yayınlanan bir video ile ortaya çıktı. 

BlackBerry CEO’su Thorsten Heins tarafından geçtiğimiz aylarda yaz aylarında Android ve iOs platformu için ilgili marketlerde yerini alacağı müjdesi verilen BlackBerry Messenger uygulaması Google Play’de yerini almadan ilk inceleme videosu Youtube’da yerini aldı. BlackBerryOS.com tarafından hazırlanan ve Youtube’a konulan video BlackBerry’den gelen istek üzerine Youtube’dan kaldırıldı fakat bu videonun yayılmasını engelleyemedi. Farklı Youtube hesaplarında karşımıza çıkan video, BBM uygulamasının Android işletim sistemi için hazırlanan versiyonu hakkında kısa bir izlenim edinme imkanı sunuyor.

HTC First üzerinde çalıştırılan Android için BBM uygulamasında, BBM kişileri BlackBerry 10 ailesinden veya farklı bir Android cihazdan NFC yardımıyla gönderilebiliyor. BlackBerry 10‘un arayüzüne benzeyen bir tasarıma sahip olan Android için BBM uygulamasının bu sızıntı videosu uygulamanın Google Play’de yer almasını hızlandırabilir.

Kaynak : BlackBerryOS

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın