background img
Eki 30, 2013
0 0

Android 4.4 KitKat’ın Reklam Videosu Geldi

Yazar

Android 4.4 KitkatMeraklı bekleyiş birkaç gün sonra sona eriyor. Android işletim sisteminin en yeni sürümü olarak karşımıza çıkacak olan Android 4.4 KitKat’ın tanıtım videosu KitKat Youtube kanalında yerini aldı.

Android 4.4 KitKat’ın 1 Kasım’da Nexus 5 ile tanıtılacağı iddialarının olduğu bir dönemde Youtube’da Android 4.4 KitKat’ın animasyon videolarının yer alması 1 Kasım tarihinin doğru olabileceği iddiasını kuvvetlendirdi. 4 Kasım’dan itibaren öncelikle Nexus cihazlar için çıkacağı iddia edilen Android 4.4 KitKat‘ın yayınlanan 2 animasyon videosu yeni sürümün ne gibi yenilikler getireceğini içermiyor fakat Android 4.4 KitKat’a olan merakı giderek arttırıyor.

Google+ sayfasında “Beklerken Eğlenmeniz İçin” sloganıyla paylaşılan videolarda KitKat yeme telaşında olan AndroidCanavarı, sihirbazlık numarası vaadiyle diğer Droid’i kandırıyor. Bir anda Android 4.4 KitKat şapkadan mı çıkıyor sorusunu aklımıza getiren reklam filminin ikincisi de geçtiğimiz saatlerde Youtube’da yerini aldı.

Android 4.4 KitKat’ın hangi cihazlara ne gibi yenilikler getireceğini gizemini korurken, Android 4.4 ile beraber akıllı televizyonların ara yüz ve kullanım kolaylığı bir üst noktaya çıkacağı, tamamen televizyonlara özel tasarlanmış uygulama ve oyunlar evlerimize geleceğini buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

İşte Android 4.4 KitKat’ın eğlenceli 2 tanıtım videosu

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın