background img
Tem 25, 2013
0 0

Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Alacak Xperia Modelleri

Yazar

Android 4.3 Xperia Android 4.3 Jelly Bean işletim sisteminin Nexus cihazlar için yayınlanmasından sonra Sony cephesinden Jelly Bean’in son sürümünü alacak cihazlar ile alakalı ilk açıklama geldi. İşte Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi alacak Xperia modelleri.

Dün gerçekleştirilen etkinlikle resmiyet kazanan Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi ilk olarak yeni nesil Nexus 7’de yer aldı. Yeni nesil Nexus 7 ile birlikte tanıtılan yeni işletim sistemi tanıtım etkinliği sonrası diğer Nexus cihazlar içinde yayınlandı. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sisteminden daha stabil ve hızlı olduğunu burada sizlerle paylaştığımız videoda gözlemlediğimiz Android 4.3 güncellemesi ile alakalı ilk açıklama Sony cephesinden geldi.

Sony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia SP ve Xperia Z Ultra modelleri için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin yayınlanacağını duyuran Sony, güncellemenin detayları ve zamanlaması ile alakalı bilgileri daha sonra paylaşacağını bildirdi.

Xperia ZR ve Xperia Tablet Z için Android 4.2.2 güncellemesinin önümüzdeki haftadan itibaren dağıtılmaya başlanacağı açıklayan Sony, bazı cihazlarını Android 4.1’den direk Android 4.3’e yükseltecek.

Kaynak : Sony

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın