background img
Tem 25, 2013
0 0

Android 4.3 – Android 4.2 Karşılaştırma (Video)

Yazar

Android 4.3 karsilastirma Android 4.2Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi Nexus cihazlarda yerini almaya başladı. Bu haberimizde Android 4.3 Jelly Bean ve Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemiyle çalışan iki farklı Nexus 4 cihazının karşılaştırmasını sunuyoruz.

Google’ın 24 Temmuz’da gerçekleştirdiği etkinlik ile resmiyet kazanan yeni android işletim Android 4.3 Jelly Bean’in etkinlik sonrası Nexus cihazlar için dağıtılmaya başlandığını buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. İlk olarak yeni nesil Nexus 7’de yer alan Android 4.3 Jelly Bean işletim sisteminin getirdiği yeniliklere ise buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz. Çoklu kullanıcı desteği, Bluetooth Smart Ready, OpenGL ES 3.0 ve sanal surround ses özelliği gibi yenilikleri içeren güncelleme ile alakalı ilk video paylaşımı geldi.

Android 4.3 Jelly Bean ROM’u yüklü  Nexus 4 ile Android 4.2.2 Jelly Bean ROM’u yüklü Nexus 4’ün karşılaştırıldığı videoda, Android 4.3’ün  daha hızlı ve stabil olduğu sayfa geçişleri ve web performansından gözleniyor. Videonun sonunda benchmark testlerinde de her iki işletim sisteminin aldığı puanları görebilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın