background img
Kas 26, 2012
0 0

Altın Kaplı Xperia P Kazanma Şansını Kaçırmayın!

Yazar

Aşağı yukarı hepimiz Facebook’ta mutlaka bir oyun oynamışızdır. Bu yazıda bahsi geçen oyun şimdiye kadar oynadıklarınızda çok farklı çünkü ucundaki ödül 24 ayar altın kaplama bir Sony Xperia P!

Altın-Kaplama-Xperia-P

Peki nasıl yarışacağız, nasıl kazanacağız?

Öncelikle Sony Mobile‘ın global Facebook sayfasına gidiyoruz. Sayfayı yöneten kişiler tarafından bugün gün içerisinde yazılan ve alttaki resimden görebileceğiniz iletinin içerisindeki linke tıklayarak Xperia Treasure Hunt yani Xperia Define Avı sayfasına gidiyoruz.

Sony-Mobile-Facebook-Sayfası

Xperia Treasure Hunt sayfası alttaki resimdeki şekilde bizleri karşılıyor.

Xperia-Treasure-Hunt

Yukarıdaki resimde sizden geçtiğimiz hafta içerisinde çeşitli web sitelerindeki yazıların içerisine gizlenen altınları bulmanızı ve sonrasında toplamda kaç tane altın gizlendiğini soruyorlar.

Gelin hep beraber Xperia Define Avı‘na çıkalım.

Öncelikle Facebook Timeline’ da 20 Kasımda 1 tane (Xperia J iletisi) ve 22 Kasımda yine 1 tane (SmartWatch iletisi) altın görebilirsiniz. Elde var 2 altın.

Bir sonraki define avımızı Sony Xperia Youtube kanalında yapıyoruz. Yaklaşık 9 ay önce Xperia P hakkında yüklenen 2 farklı videoda 1 er tane daha altın buluyoruz. (Xperia™ P – Experience bright – 3D ve Xperia™ P – Experience bright videoları) Elde var 4 altın.

Şimdiki rotamız Sony Mobile resmi websitesi. Bakalım burada gizlenmiş kaç altın var?

Xperia P ürün sayfasında karşımıza 1 altın daha çıkıyor ve toplamda 5 altına ulaşıyoruz.

Son durağımız olan Sony Blog’da yazımızın da kaynakçası olan 23 Kasım 2012 tarihli yazıda 2 tane daha altın buluyoruz ve toplamda 7 altına ulaşıyoruz.

Bundan sonrasında yapacağımız şey 6, 7 ve 9 şıkları arasından 7 yi seçmek ve İsim, Soyisim, E-Mail ve Ülke alanlarını doldurmak ve Katılım Koşullarını okuyup kabul ettiğinizi belirterek yarışmaya katılmak.

Xperia-Define-Avı

Yarışma 26-30 Kasım tarihleri arasında devam ediyor olacak ve 30 Kasım’da büyük ödülü kazanan şanslı talihli e-mail ile kazandığına dair bilgilendirilecek.

24 Ayar Altın Kaplama Xperia belki de sizin olabilir mi? Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin!

Dipnot olarak ödülü kazanmanız durumunda olası vergileri sizin ödemeniz gerektiğini belirtelim.

Kaynak: Sony Blog

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın