background img
Mar 28, 2013
0 0

Ainol Tabletlere AndroidCanavari Farkıyla Sahip Olun

Yazar

Ainol Tablet IndirimAndroidcanavari.Net-Tabletburada.com işbirliği ile okurlarımız Ainol tabletler artık daha uygun fiyata sahip olabilecek. Tabletburada.com ile yapmış olduğumuz işbirliği ile Ainol Novo 7 Venus Myth, Ainol Novo9 Spark, Ainol Novo 10 Hero 2, Ainol Novo 7 Legend ve Ainol Novo 7 Mars modellerine Androidcanavari.Net indirim kuponlarıyla sahip olabilirsiniz.

Tablet piyasasında Android işletim sistemine sahip tabletlerin yükselişi sürüyor. Android tabletler arasında ülkemizde büyük bir pazara sahip olan Fiyat-performans tabletleriyle alakalı Androidcanavari.net olarak yeni bir kampanya ile sizlerleyiz. Tabletburada.com ile yapmış olduğumuz işbirliğiyle Ainol marka tabletlere 69 TL’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. Ainol Novo 7 Venus Myth, Ainol Novo9 Spark, Ainol Novo 10 Hero 2, Ainol Novo 7 Legend ve Ainol Novo 7 Mars modelleri için sahip olabileceğiniz indirim miktarları ise;

  • Ainol Novo 7 Venus Myth için 41,89 TL(23.10$) indirim kuponu
  • Ainol Novo9 Spark için 69.86 TL(38.58$) indirim kuponu
  • Ainol Novo 10 Hero 2 için 58.66 TL(32.35$) indirim kuponu
  • Ainol Novo 7 Legend için 23.66 TL(13.05$) indirim kuponu
  • Ainol Novo 7 Mars için ise 23.66 TL(13.05$) indirim kuponu

olarak belirlenmiş olup, kampanya 21 Nisan’a kadar geçerlidir.

indirim kuponu kazanmak için Androidcanavari.Net Facebook sayfamızda yer alan “Mesaj Gönder” seçeneğini kullanarak indirim kuponu talep edebilirsiniz. Twitter sayfamıza “Direkt Mesaj” göndererek indirim kuponu talep edebilirsiniz.

TabletBurada İndirim KoduTabletBurada.Com İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Almış olduğunuz indirim kuponunu TabletBurada.Com’da 21 Nisan’a kadar kullanabilirsiniz. Peki bu indirim kuponunu nasıl kullanacaksınız.

1) Öncelikli olarak almak istediğiniz ürünü sepete ekleyiniz.

2) Sitenin sol üst köşesinde yer alan para birimleri arasından Dolar($) seçeneğini seçiniz.

3) Sepetinizin üstünde yer alan ALIŞVERİŞ SEPETİ yazan yere tıklayınız.

4) Ödeme ekranının sol altında yer alan Voucher Code kısmına almış aldığınız indirim kuponu kodunu yazınız.

Tabletburada Indirim Koduİlk olarak Dolar seçeneğini seçmeseniz bile ödeme ekranın son kısmında bu seçenek Dolar’a dönüyor. Güncel Dolar kuru üzerinde TL olarak gözüken fiyat dolara olarak karşınıza çıkıyor. Tabletburada.com yurtdışından ürün gönderen bir site olduğu için almış olduğunuz ürünlerin 9-19 gün arasında elinize ulaşacağını hatırlatalım. Almış olduğunuz ürünün takibini PTT’nin resmi sitesinde yer alan yurtdışı takip kısmından yapabilirsiniz. Ürün size teslim edilmeden birkaç gün önce PTT’nin sitesinde yer alan yurtiçi takip kısmında da ürününüz gözükecektir.

En son karşınıza çıkan ödeme ekranında PayPal hesabınız olmasa da ödeme yapabilirsiniz. PayPal misafir alışverişi ile kredi kartınızla ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ama PayPal’e üye olursanız ürünün teslimatı ile alakalı herhangi bir sorun yaşarsanız PayPal’e durumu bildirerek vermiş olduğunuz ücreti geri alabilirsiniz. Tabletburada.com hakkında her türlü soru ve görüşleriniz için buradan müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın