background img
Ağu 8, 2014
0 0

15 TL’lik Turkcell Cepten İnternet Alana Ücretsiz Tablet İmkanı

Yazar

Mobil veri kullanımının giderek arttığı günümüzde Turkcell mobil veri konusunda yeni kampanyası ile cepten internet paketi alan kullanıcıları tablet sahibi olmasını hedefliyor. İşte Turkcell’in aylık 15 TL değerindeki 500 MB’lik cepten internet paketiyle hediye ettiği Samsung Galaxy Tab 3 Lite, Casper Via T7 ve Vestel V Tab 7 Lite 2 tablet kampanyasının detayları.

Android tablet pazarındaki hızlı yükselişine  ülkemizdeki operatör firmaları da destek vermeye devam ediyor. Turkcell’in genç, yaşlı herkes için cazibe merkezi haline gelen tablet bilgisayarları farklı bir kampanya ile müşterilerine sunuyor. Bireysel Cepten İnternet Kontratlı Tablet Kampanyası kampasında 24 ay taahhütle ayda 15 TL’ye 500 MB’lik cepten internet paketi alan Turkcell müşterilerinin istedikleri tablete kolayca erişebilmelerini sağlıyor.

31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek Turkcell’in tablet kampanyası, Vestel V Tab 7 Lite 2, Casper Via T7 ve Samsung Galaxy Tab 3 Lite cihazları için geçerli. Bireysel faturalı hat sahibi Turkcell müşterileri, 24 ay taahhütle aylık 15 TL değerindeki 500MB cepten internet paketini aldıklarında, Vestel V Tab Lite 2’ye hiçbir ek ücret ödemeden sahip olabiliyorlar.

Tablet keyfini Casper Via T7 ile çıkarmak isteyenlerin 500 MB internet paketine ek olarak aylık yalnızca 4 TL’lik ek ödeme yapmaları yeterli. Samsung Galaxy Tab 3 Lite farkını Turkcell avantajıyla yaşamak isteyenler ise, paket ücretine ek aylık 8TL’ye bu fırsatı elde ediyor.

** Basın bülteninden derlenmiştir.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın