Samsung Galaxy Ace 2 Jelly BeanSamsung Galaxy Ace 2 için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başlandı. İşte Galaxy Ace Jelly Bean güncellemesinin detayları.

Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi ve ToucWiz 4  arayüzüne sahip olan Samsung Galaxy Ace 2’nin Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi almadan doğrudan Andorid 4.1 Jelly Bean güncellemesi alacağı daha önce açıklanmıştı. Bu açıklamadan sonra Samsung Ukrayna tarafından Nisan ayı içerisinde Jelly Bean güncellemesinin Galaxy Ace 2 kullanıcılarına dağıtılacağının açıklanması birçok kullanıcıyı sevindirdi. Sammobile tarafından Şubat ayı içerisinde Galaxy Ace 2 için Jelly Bean güncellemesinin ilk sızıntı ROM’unu burada sizlerle paylaşmıştık. Paylaşılan bu ROM’dan sonra resmi güncellemenin dağıtılmasını bekleyen Galaxy Ace 2 kullanıcılarına sevindirici haber geldi.

İlk olarak Portekiz’de dağıtılmaya başlanan güncelleme 522.5 MB büyüklüğünde. PDA: I8160XXMC8, CSC: I8160TMNMC3, MODEM: I8160XXMC8, Build Date: 26 March 2013 ve Changelist: 1016990 detaylarına sahip olan güncelleme JZO54K yapı numarasına sahip. Güncelleme Portekiz cihazlarına hem Kies hemde OTA yoluyla dağıtılmaya başlandı. Galaxy Ace 2, Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini buradan indirip ODIN ile cihazınızda test edebilirsiniz.

Andorid 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi ile TouchWiz Nature arayüzüne de kavuşan telefon Project Butter sayesinden daha hızlı ve stabil geçişlere kavuştu.