exper-easypad-h7e18 Nisan aktüel ürün katalogunu yayınlayan Bim Exper’in fiyat/performans kategorisinde yer alan uygun fiyatlı giriş seviyesi tabletini satmaya hazırlanıyor. İşte Exper EasyPad H7E modelinin teknik özellikleri ve detaylar.

Ülkemizdeki fiyat/performans tablet pazarının büyümesinde en büyük etkenlerden birisi olarak karşımıza çıkan market zincirleri bu pazara ürün sunmaya devam ediyor. A101, BİM ve Şok mağazaları arasında yaşanan aktüel ürün yarışında sık sık gördüğümüz tabletlerde, önümüzdeki hafta A101 ve BİM’in satışa sunmaya hazırlandığı tabletler yarışacak.

A101 Hi-Level tablet satışına Exper’in uygun fiyatlı tableti EasyPad H7E ile karşılık veren BİM, 18 Nisan’da Exper EasyPad H7E modelini 189 TL‘den satışa sunacak.

Exper Easypad h7e 7 inç 1024 x 600 piksel IPS ekran paneli, 1 GHz hızında  ARM Cortex A-9 tabanlı çift çekirdekli işlemci, Mali 400 GPU, 1 GB RAM, 8 GB dahili hafıza (32 GB’a kadar microSD kart desteği), 2 megapiksel arka kamera, 0.3 megapiksel ön kamera, 3000 mAh batarya ve Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan Exper EasyPad H7E modeli fiyatına göre beklenen teknik özelliklere sahip denilebilir.

MiniHDMI çıkışı ve IPS ekran paneli ile giriş seviyesindeki Çin malı Android tabletlerin çoğundan ayrılan tablet 196.5 x 112.5 x 11.2 mm ölçülerine sahip.

7 inç tablet pazarının en çok konuşulan tabletlerine göre düşük bir ekran çözünürlüğüne sahip olan EasyPad H7E modelini batarya değeriyle de fiyat/performans tabletlerinden çok farklı değil. Normal kullanımda yaklaşık 4-5 saat gideceğini düşündüğümüz tablet yoğum kullanımda 3 saati zor çıkartacaktır. Tabi kullanım süreci tablette yapmış olduğunuz işlemlerin işlemciye yüklenmesine göre değişecektir. Plastik kasa tasarımına sahip olan Exper EasyPad H7E modeli siyah renk seçeneğiyle 18 Nisan’da ülkemizdeki tüm BİM mağazalarında yerini alacak.Exper’in resmi sitesinde tabletin 249 TL fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim.

Kaynak : Exper